Webové stránky

Tvorba webdesignu na míru, vývoj webových stránek a portálů

UX & WEBDESIGN & KVALITNÍ VÝVOJ

Tvoříme návrhy, prototypy, pěkné grafické vizuály, propracovaný UX design webových stránek a grafické podklady k webdesignu. Vyvíjíme vzhledem krásné, plně responzivní, uživatelsky použitelné a nadstandardně funkční webové stránky a portály pro menší, střední i náročné klienty, které se načítají do 1,5 sekundy.

Jako redakční systém používáme open source WordPress, který modifikujeme na míru žádaným funkcionalitám a cílům našeho klienta, ale umíme vyvinout i administraci na míru. Máme rádi velké výzvy, jak hovoří i naše reference. Pracujeme rádi na projektech od A do Z, ale dodáme Vám klidně samotný webdesign nebo vyvineme webovou stránku na míru na základě vaší připravené grafické šablony. Přizpůsobíme se tomu, co právě potřebujete.

Vizuálně pěkná a funkční webová stránka v několika krocích

01

Přehledný a uživatelsky přívětivý web pro návštěvníky

03a

Funkční řešení na míru,
které vydrží

05a

Základní nastavení měření statistik provozu webové stránky (Google Analytics)

02

Plně responzinví design pro mobilní zařízení a tablety

04a

Web optimalizovaný pro vyhledávače (technické on-page SEO)

06a

Správa a monitoring 24/7 (při umístění aplikace na našem serveru)

NAŠE WORKFLOW

Postup vývoje webových stránek

Projekty webových stránek a portálů řídíme agilním způsobem, abychom dosáhli v přípravě návrhů, prototypů, webdesignů, vývoji, testování a finálnímu spuštění co nejrychlejšího postupu. Od prvního setkání s klientem a zjišťování jeho potřeb ke spuštění webové stránky uběhnou jednotky týdnů až měsíců dle náročnosti řešení.

Výhody

Základní výhody tvorby webové stránky od Appmine se dají shrnout do několika oblastí:

weby il1d

Osobitý a jedinečný design

Návštěvník vaší webové stránky ocení originální webdesign, neboť jím Vaše organizace komunikuje osobní, prozákaznický a individuální přístup, jaký si každý zákazník zaslouží.

Zobrazitelnost na všech zařízeních

Aby se Váš potenciální zákazník cítil na webové stránce příjemně a nalezl rychle, co hledá, tvoříme grafické prostředí, aby jej zobrazil na každém typu zařízení: na TV, PC, MACbooku, notebooku, chytrém telefonu nebo tabletu.

weby il2
weby il1e

Přehledné a snadno použitelné uspořádání

Návštěvník Vaší webové stránky rozpozná přibližně za 3 až 5 sekund, zda-li našel, co hledá a pokud nedostane, co chce, odchází pryč. Proto tvoříme strukturu a navigaci webové stránky v přehledném a snadno použitelném uspořádání s cílem, aby každý našel informace, které hledá.

Flexibilní a rychlé úpravy

Protože nejsme žádní zpátečníci a víme, že něktěří zákazníci vyžadují zvláštní přístup a časté úpravy webové stránky, nabízíme kapacitní flexibilitu našich pracovníků pro Vaší plnou spokojenost. Malé úpravy zařídíme do 24 hodin a větší do týdne. Dle situace se přizpůsobíme potřebám vašeho projektu.

AI 1IL
weby il3b

Opravdu získáte vše, co potřebujete